NPG Freerunner
Bieżnia beznapędowa

To beznapędowa, energooszczędna bieżnia, kształtem przypominająca banan. To oznacza koniec problemów z kablami, dostosowywania położenia urządzenia w pobliżu źródła napięcia. Napędzana jest siłą mięśni trenującego, który sam nadaje sobie tempo. Nie ma więc obawy o nagłe szarpnięcia czy gwałtowne hamowanie. W NPG Frerunner ruch jest naturalny, płynny, a przyspieszenie i zwalnianie już nikogo nie zaskoczy.

SCROLL

Nawigacja: Home > Lista Produktów Cardio > NPG FREERUNNER (tu jesteś)

Zdjęcia produktu

Opis

Nieznaczne wygięcie bieżni daje dodatkowe możliwości: im bardziej bieg odbywa się w części centralnej tym zwiększa się tempo, a im bardziej w tylnej części tym jest wolniejsze. Dla bezpieczeństwa użytkowników po bieżni można poruszać się tylko w jednym kierunku, co też ułatwia wejście i zejście z urządzenia w tylnej jego części.

Prosty w obsłudze intuicyjny wyświetlacz prezentuje takie wartości jak: czas, dystans, prędkość i kalorie. Pas biegowy został wykonany z wytrzymałego, antypoślizgowego materiału. To wpływa na komfort i bezpieczeństwo, a w przypadku zawodowych sportowców – testowanie swoich możliwości. Dla właścicieli tego urządzenia to też cenna uwaga – koszty serwisowe przy technologii zastosowanej w NPG Freerunner są zdecydowanie niższe w porównaniu z innymi urządzeniami cardio.

Kolejna ważna zaleta tego urządzenia to jego mobilność. Bieżnia posiada małe kółka ułatwiające jej przemieszczanie. Coraz częściej przy pięknej pogodzie chcemy trenować outdoorowo, NPG Freerunner świetnie się do tego nadaje. Wystarczy unieść tył bieżni, przemieścić i postawić urządzenie w wybranym miejscu. Organizatorzy eventów, zawodów czy targów nie muszą już martwić się o szybką reorganizację sprzętu, mobilność i brak kabli, to idealne rozwiązanie.

Piękny design bieżni z widocznym hasłem 'Feel the run’ przykuwa wzrok. Czerń dodaje charakteru, świetnie wpasuje się w każdy wystrój pomieszczenia.

Połączenie innowacyjności i wysokiej jakości materiałów gwarantuje precyzję dynamiki przy zachowaniu bezpieczeństwa. Trenujący wchodzi i po prostu rozpoczyna trening, od razu poddając się przyjemności płynącej z biegania, bez konieczności ustawiania skomplikowanych parametrów. Beznapędowy system to także eliminacja nadmiernego hałasu, można zatem skupić się wyłącznie na treningu.

Bananowy kształt bieżni odpowiada naturalnym ruchom użytkownika. Zwiększona efektywność biegu wynika ze zmniejszonego obciążenia stawów. Pas bieżni ugina się lekko pod trenującym, amortyzując część obciążeń, które biorą na siebie biodra i kolana. Można więc przebiec więcej kilometrów mniejszym kosztem dla swojego zdrowia.

Komfort i bezpieczeństwo, prostota obsługi, powrót do naturalnego ruchu, mobilność, beznapędowy system, kompaktowe rozmiary (jak na bieżnię) sprawiają, że NPG Freerunner śmiało można uznać na urządzenie dla każdego:

 • Boxy Crossfit`owe
 • Kluby fitness
 • Studia treningu personalnego
 • Do użytku domowego
 • Sale treningowe klubów sportowych
 • Sale rehabilitacyjne
 • Areny zawodów

Pogoda już nie wpłynie na zaplanowany trening. Oblodzone chodniki, ulewa czy krzywe chodniki już nie będą problemem. Zimą trenujący uniknie też przemarzniętych rąk, a czapka nie popsuje fryzury. Latem można ją śmiało wystawić na dwór i bez obawy o skręcenie kostki, wykonać trening.

Główne zalety NPG Frerunner:

 • Beznapędowy system
 • Mobilność
 • Intuicyjny wyświetlacz
 • Wytrzymały, antypoślizgowy materiał pasa

Dane techniczne:

Dł x szer. x wys: 170 x 78.5 x 163 cm

Waga: 121 kg

Max waga ćwiczącego: 180 kg

Funkcje: prędkość, czas, dystans, spalanie kalorii;

Powierzchnia biegowa: 43.2 x 164 cm

Wymiary i waga opakowania:  180 x 85 x 60cm 150 kg

Opinie o freerunner

W pełni polecam bieżnię NPG Freerunner. Jest to świetne narzędzie do codziennych treningów. Możesz biegać przez cały rok bez konieczności korzystania z treningu na zewnątrz. Możesz ćwiczyć kiedy tylko chcesz i rozwijać swoje umiejętności cardio. Możesz również nauczyć się prawidłowej techniki biegania bez opuszczania siłowni. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć biegać, to Twoje mięśnie, ponieważ sam ją napędzasz. Jeśli chcesz ją przenieść z miejsca na miejsce, jest to również łatwe, ponieważ jest mobilna.
Bartek Lipka
CrossFit Games 2019 Athlete , CrossFit Regional Athlete, Finalista Dubai Crossfit Championship, Fittest Man in Poland 2014-2017, 2019
Ta bieżnia zapewnia poprawną technikę biegania, co ma wysoki poziom przeniesienia do biegania na zewnątrz, gdy pada śnieg (lub drogi są oblodzone), deszcz, lub jest po prostu zbyt gorąco. Jest to bardzo skuteczny sprzęt, a przy tym wymaga minimalnej konserwacji. Świetny wyświetlacz LCD pomaga mi śledzić wszystkie kluczowe wskaźniki mojego treningu.
Łukasz Dabbachi
Masters - I miejsce: European Masters Throwdown, Slovak Throwdown, Battle of Riga, Instanbul throwndown
Na bieżniach firmy NPG mam przyjemność pracować od dawna i wiem jedno. Taka praca to czysta przyjemność. To sprzęt najwyższej klasy, który pozwala mi prowadzić duże eventy, na kilkadziesiąt osób, jak również na pracę z najlepszymi sportowcami naszego kraju jak Bronisław Olenkowicz, Marcin Szybaj, Bartek Lipa, czy Paweł Kozak. Jednym słowem polecam!!
Maciej Jagusiak (Pan Jagoda)
Certyfikowany instruktor biegania metodą POSE
Ostatnio przed zawodami Adrenaline Challenge miałem okazję testować najnowsze bieżnie NPG Frerunner. Nowa wersja znacznie zmieniona i udoskonalona względem poprzedniej. To co zostało to chyba sam środek czyli maty po których biegamy. Reszta wskazuje na bogate udoskonalenia. Bieżna lekko szersza od swojego poprzednika, masywniejsza posiada grubsze poręcze, obudowy całej bieżni sprawiają wrażenie mocnego produktu. Na uwagę zasługuje poprawiony wyświetlacz z masą funkcji, która każdemu użytkownikowi pomoże osiągnąć cele treningowe. Bieżnia pracuje lekko i bez zacięć. Odczuwalna jest również różnica w poziomie hałasu podczas pracy uważam, że nowy model jest cichszy od poprzedniej wersji. Zawsze polecam dobry sprzęt i ten taki jest!
Grzegorz Jasiński
Właściciel Stomil Training, trener personalny, zawodnik CrossFit

Video