SCROLL

NPG E-Line sprawdzony sprzęt przez tysiące klientów.

Maszyny ze Stosem:

Maszyny posiadają zamknięty stos, dzięki któremu użytkownik może dowolnie regulować obciążenie treningowe. Regulacja odbywa się za pomocą pina. Każda maszyna posiada odpowiednio dobrany stos obciążeń pod grupę mięśniową. Są to urządzenia w pełni komercyjne, przygotowane pod ekstremalne i długotrwałe treningi. Wyjątkowa konstrukcja i najwyższa jakość wykonania wpływają na wysoką wytrzymałość tych maszyn.

BASIC:

DUAL:

CABLE:

(Crossover Cable with Adjustable Block)

(Single Crossover Cable)

Maszyny na wolny ciężar:

Efektywność treningu kluczem do sukcesu. Ta myśl przyświecała nam podczas planowania listy produktów tej serii. Stabilność maszyn i (w większości) możliwość odłożenia na hak obciążenia zmniejsza czas na przygotowanie się pod kolejną serię. Szeroki zakres ruchu i wspomaganie przy rozpoczęciu ćwiczenia zapewniają bezpieczeństwo i wykorzystanie w pełni biomechaniki prowadzenia ruchu.

Ławki i akcesoria:

Zdecydowana podstawa i absolutny „must have”. Różnorodne zastosowanie zainspirowało nas do stworzenia bogatej gamy ławeczek: olimpijskich, prostych, regulowanych, dedykowanych pod konkretne grupy mięśniowe. W ofercie są ławeczki ze stojakami, z hakami na obciążenia, z podłożem do asysty, z kółkami i uchwytem transportowym, skosy dodatnie, ujemne, absolutnie każdy znajdzie rozwiązanie dostosowane pod indywidualne wymagania.

Gdziekolwiek chcesz wykorzystać sprzęt npg

Producent gwarantuje wytrzymałość nawet przy maksymalnej intensywności treningu.