NNE-07

NPG NO EXCUSES
MASZYNA NA PLECY
(ISO HIGH ROW)

Maszyna na wolny ciężar do treningu mięśni pleców - wiosłowanie z podparciem klatki piersiowej. Ćwiczenie polega na przyciąganiu drążka do tułowia. Iso High Row został stworzony na podstawie ludzkiego ruchu. Oddzielne rogi ciężarków angażują niezależne ruchy rozbieżne i zbieżne dla równego rozwoju siły i różnorodności stymulacji mięśni. Zapewnia unikalną ścieżkę ruchu, która kontrastuje z incline press, zapewniając trening, który nie jest łatwy do odtworzenia przez inne maszyny.

SCROLL

Nawigacja: Home > Lista Produktów NPG No Excuses > NNE-07 (tu jesteś)

Zdjęcia produktu

Opis

Maszyna na wolny ciężar do treningu mięśni pleców – wiosłowanie z podparciem klatki piersiowej. Ćwiczenie polega na przyciąganiu drążka do tułowia. Iso High Row został stworzony na podstawie ludzkiego ruchu. Oddzielne rogi ciężarków angażują niezależne ruchy rozbieżne i zbieżne dla równego rozwoju siły i różnorodności stymulacji mięśni. Zapewnia unikalną ścieżkę ruchu, która kontrastuje z incline press, zapewniając trening, który nie jest łatwy do odtworzenia przez inne maszyny.

   • wygodne siedzisko z możliwością regulacji
   • stabilna i mocna konstrukcja wykonana z wytrzymałych profili zaprojektowana tak, by wytrzymać intensywne komercyjne użytkowanie,
   • tuleje odkładcze na zapasowe obciążenia
   • płynny ruch i świetna biomechanika
   • odporna na korozję i uszkodzenia mechaniczne rama malowana proszkowo
   • tapicerka z dwuwarstwowej pianki pokrytej wysokiej jakości skórą syntetyczną

Urządzenie jest doskonałą propozycją dla klubu fitness, siłowni czy hotelu. Dzięki łatwej obsłudze jest odpowiednia dla profesjonalistów jak również dla osób początkujących.

Dane techniczne:

Model: NNE-07 NPG NO EXCUSES  MASZYNA NA PLECY (ISO HIGH ROW)

Dł x szer x wys: 140 x 200 x 210 cm