NPG Ski
Trenażer narciarski

Stworzony z myślą o narciarzach, szybko okazał się sprzętem "must have" w boxch crossfit i klubach fitness. Wyglądem przypomina pionową maszynę do wiosłowania. Nie wymaga podłączenia do gniazdka.

SCROLL

Nawigacja: Home > Lista Produktów Cardio > NPG SKI (tu jesteś)

Zdjęcia produktu

Opis

NPG Ski jest idealny do treningów interwałowych, które pozwalają na efektywne spalanie kalorii i angażują nawet 80% mięśni ciała. Funkcjonalna praca górnej części ciała skoordynowana jest z mięśniami pośladkowymi i mięśniami nóg. Poprawna technika testuje mięśnie stabilizujące, będąc prawdziwym sprawdzianem dla core. Podczas jednego treningu pracujesz nad kondycją, koordynacją, siłą i stabilizacją.

Trenażer pozwala zarówno na ćwiczenia techniką dwubiegunową, jak i klasyczną techniką z naprzemiennym ruchem ramion. Ze względu na fakt, że trening można wykonywać na stojąco lub siedząco, z powodzeniem mogą korzystać z niego osoby z ograniczeniami ruchowymi.

Multizadaniowy monitor wyświetla: czas, prędkość, dystans oraz spalanie kalorii. NPG Ski jest kompatybilny z systemem pomiaru tętna, które możesz śledzić na bieżąco.

Kiedy brakuje Ci motywacji, włączasz grę, organizujesz wyścigi lub zawody ze znajomymi.

NPG Ski posiada system regulacji oporu powietrza, możesz wybrać zakres od 1-10. Gwarantujemy płynny ruch, a zamiast śniegu, poczujesz przyjemny poduch wiatru.

Ergonomiczne rączki nie wchłaniają potu i co ważne, pozostają suche nawet przy intensywnym wysiłku. Nie wymagają regulacji, są odpowiednie dla każdego. Dodatkowa mała gumowa kulka amortyzuje uderzenie uchwytów przy ich niekontrolowanym puszczeniu.

Dzięki unikalnej konstrukcji możesz zamontować maszynę na ścianie lub umieścić ją na podstawie i ustawić praktycznie w dowolnym miejscu. Do platformy są przymocowane kółeczka transportowe, ułatwiające przemieszczanie sprzętu. Niezależnie od wybranej opcji instalacja nie potrwa długo.

Dane techniczne:

Wersja z platformą
Dł x szer. x wys: 128 x 62 x 216 cm

Wersja wolnostojąca:
Dł x szer x wys: 128 x 62 x 81 cm

Waga: 20 kg + 16 kg platforma

Max. waga ćwiczącego: 150 kg

Funkcje: czas, prędkość, dystans, spalanie kalorii, moc

Wymiary i waga opakowania: 120 x 53 x 48

+ 131 x 65 x 12, waga 50 kg

Video