NPG ErgCycle
Rower treningowy

Rower treningowy NPG ErgCycle to najnowsze urządzenie cardio, które już bije rekordy zapytań. Niezawodne koło zamachowe i sprawdzony monitor, to elementy znane z ergometru narciarskiego NPG Ski i wioślarskiego NPG Row.

SCROLL

Nawigacja: Home > Lista Produktów Cardio > NPG ERGCYCLE (tu jesteś)

Zdjęcia produktu

Opis

Multizadaniowy monitor daje możliwość wglądu w prowadzony trening (czas, dystans, prędkość, spalanie kalorii, moc) jak i umożliwia prowadzenie rywalizacji ze współćwiczącymi. Do zapisu danych treningowych można wykorzystać pamięć USB.

ErgCycle wykorzystuje dokładnie takie samo koło zamachowe jak poprzednie produkty NPG Cardio. Wygodna zmiana oporu dzięki suwnicy umożliwia szybkie dostosowanie przepływu powietrza. Większa ilość powietrza w kole to cięższy bieg.

Bezpieczny i intuicyjny system zapadkowy zapewnia wygodną regulację położenia kierownicy i siodełka w kilku płaszczyznach.

Gwarantujemy płynny ruch. Komfortowe siedzisko pozwoli skupić się na poprawnej technice. Konstrukcja tego urządzenia jest odpowiednia zarówno dla zawodowego sportowca jak i początkującej osoby.

Łatwy w utrzymaniu, wytrzymały nawet przy ciągłym użytkowaniu, jakie ma miejsce w klubach fitness czy siłowni. Świetnie nada się także do użytku domowego.

Prosty montaż, to kolejny atut tego urządzenia. Dodatkowo wbudowane kółka umożliwiają jednej osobie przemieszanie urządzenia bez żadnego problemu.

Dane techniczne:

Dł x szer. x wys: 127 x 62 x 135 cm

Waga: 33,2 kg

Max waga ćwiczącego: 150 kg

Funkcje: czas, prędkość, dystans, spalanie kalorii, moc

Wymiary i waga opakowania: 128,5 x 87,5 x 30 waga 60 kg

Video